První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bousín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Mohu poslat fax z počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Můžu faxovat z počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Je můj počítač zapnutý? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak vytvořit herní počítač? Co je počítačový virus? Jak mohu otřít počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak autorizovat počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DELIKA s.r.o. , STAVING engineering s.r.o.,