První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bukovany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Když byl vyroben první počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak odstranit cookies z počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Kolik stojí počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak posílat text z počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak na reimage počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak koupit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak fungují počítačové viry?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TARAN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TRUMF International s.r.o.,