První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Charváty?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač pípá? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Co je paměť počítače? Má můj počítač virus? Co je počítačový program? Jak se připojit ipad k počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak otřít počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kolika bitový je můj počítač? Co je počítačový monitor? Co je počítačový hardware? Jak obnovit okna počítače 7? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Profi-Communication, s.r.o., SAVE MAX, a.s., FAST interier a design, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., EDUWIN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,