První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Citov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetovat počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak, aby váš počítač nespal? Jak skenovat dokument do počítače? Jak velký byl první počítač? Co to znamená pro počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak počítač funguje? Jak změnit název počítače na mac? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový hacking? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co je počítačový virus? Jak urychlit můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DACH systém s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ASET studio s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KMa s.r.o.,