První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dětkovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak proměnit obrazovku počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak programovat počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak mohu zálohovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Kdo opraví počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačový červ? Jak, aby váš počítač nespal? Jak mám urychlit počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kolik RAM má můj počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak aktualizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., FAST interier a design, s.r.o., TAU COLOR a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. ,