První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dětkovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu urychlit svůj počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak dálkově vypnout počítač? Co je notebook? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak úplně resetovat počítač? Proč počítače zpomalují? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak posílat text z počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Co dělá počítač rychlejší?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., KMa s.r.o., DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., OK DESIGN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, M&T Stavby -Reality s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TARAN s.r.o.,