První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolní Těšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Kde opravit počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Co je počítačový soubor cookie? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak resetuji počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak změnit heslo počítače? Má můj počítač virus? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak defragmentovat počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je notebook? Kolik má můj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak vyčistit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., LUMIMONT s.r.o., NEUROLOGIE, STAVING engineering s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., Levné knihy a.s., Střechy NOSVO s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,