První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolní Těšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odemknout počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak na snímek na počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Co je cloud computing? Kdo opraví počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak proniknout do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak čistit počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je můj počítač? Co je serverový počítač? Jak programovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je RAM v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SAVE MAX, a.s., Shoebox CZ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DELIKA s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., NEUROLOGIE, VENA - TRADE, s.r.o. ,