První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolní Těšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít název počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co dělá ram pro počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačový programátor? Jak vytvořit herní počítač? Jak dát dohromady počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co je počítačová myš? Co je počítačové programování? Jak udělat počítačovou hru? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Kdo opraví notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENDINGNET s.r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., NEUROLOGIE, MICOS spol. s r. o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., Can21 Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,