První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Doloplazy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je počítačové kódování? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak dostat virus z počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak odemknout počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak čistit počítač? Jak fungují počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co to znamená pro počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak se zbavit starých počítačů? Kdo vyrobil počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o.,