První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Domašov nad Bystřicí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zcela otřít počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak odstranit cookies z počítače? Proč se počítač restartuje? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Kolik zlata je v počítači? Jak odemknout počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak vybudovat herní počítač? Co je počítačový červ? Jak kraslit na počítači? Co je serverový počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovím počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, OLSTROJ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,