První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Haňovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak připojit tiskárnu k počítači? Kolik stojí počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jaký počítač mám koupit? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak defragmentovat můj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co je informatika? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., TARAN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., KABA s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,