První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hluchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak kreslit na počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Mohu spustit na svém počítači? Co to znamená pro počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co je počítačová myš? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak zamknout počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak na reimage počítače? Jak faxovat z počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak zkontrolovat specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Levné knihy a.s., Brázdovo kuře s.r.o., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DHK ZORA Olomouc, Hopi Popi, a.s., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., e-cars trading s.r.o.,