První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jestřebí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak udělat text z počítače? Jak proniknout do počítače? Jak restartuji počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak psát na instagram z počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačový hardware? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co dělá počítačový inženýr? Týká se mě konec windows 7?? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Proč můj počítač stále havaruje? Kolik energie používá můj počítač? Jak vyčistit obrazovku počítače? Kde recyklovat počítače? Jak formátovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SCHIEBEL, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Levné knihy a.s., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TARAN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., NEUROLOGIE,