První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kladky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová myš? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak najít název počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak udělat screenshot na počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačová gramotnost? Jak přenést itunes do nového počítače? Proč počítače zpomalují? Jak mohu zálohovat počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Co dělá ram pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RoseMode, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RL-CORPUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MODOS spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,