První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klokočí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak skenovat z počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak autorizovat počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Proč můj počítač zamrzne? Co je zelená výpočetní technika? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak fungují počítačové viry? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., OK DESIGN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., KMa s.r.o.,