První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je RAM v počítači? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak úplně resetovat počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak faxovat z počítače? Kdo opraví počítač? Jak dát dohromady počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak přenést VHS do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak připojit tiskárnu k počítači? Proč počítače zpomalují? Jak vyčistit počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Proč se můj počítač stále vypíná? Co je pc stojan pro počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Can21 Olomouc, RIOX spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,