První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak koupit počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co je vše v jednom počítači? Jak otřít můj počítač? Jak starý je můj počítač? Jak vytvořit počítač? Co je notebook? Jak velký byl první počítač? Co je počítačová síť? Jak rychleji spouštět počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak otočit obrazovku počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak autorizovat počítače? Proč můj počítač zamrzne? Má můj počítač bluetooth? Jak opravit počítač? Co dělají počítačoví inženýři?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,