První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kralice na Hané?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak rychlý je můj počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak udělat počítačovou hru? Jak sledovat televizi na počítači? Jak zálohovat počítač? Jak najít název počítače? Kolik má můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, LUMIMONT s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., A1 Team CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,