První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Krchleby?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co je sálový počítač? Co je počítačová síť? Proč je můj počítač pomalý? Týká se mě konec windows 7?? Jak vymazat počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jaký typ počítače mám? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak se naučit počítačové programování? Co potřebujete k vybudování počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SIT-IN CZ, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o., RoseMode, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., MICOS spol. s r. o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. ,