První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Krchleby?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit dva počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit telefon k počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co jsou cookies na počítači? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit počítač? Co je procesor počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jaká je má specifikace počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je sálový počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak získat fotografie z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Kosmas s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, e-cars trading s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., EXCIMER, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o.,