První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křtomil?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Mohu získat i text z počítače? Jaký typ počítače mám? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak připojit telefon k počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Co je stolní počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak víte, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFEKT PLUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EFETI, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., SAVE MAX, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TOMSTAV Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o,