První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Liboš?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak opravit počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak odstranit virus z počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak se připojit ipad k počítači? Jak aktualizovat počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak rychlý je můj počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak defragmentovat můj počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak skenovat z tiskárny do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., Hopi Popi, a.s., RoseMode, s.r.o., KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,