První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lipník nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co je počítačová síť? Jak rychleji spouštět počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je notebook? Kdo dělá lenovo počítače? Jak uvolnit počítač? Proč se počítač restartuje? Co je informatika? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak vybudovat herní počítač? Jak dobrý je můj počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak mám defragmentovat můj počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co je paměť počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Kosmas s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, TANO TECHNIK, spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , NEUROLOGIE,