První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Luběnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak vybudovat herní počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak vytvořit herní počítač? Jaký je název mého počítače? Co je počítačový hardware? Co je počítačový software? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak na homeo office?? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, WAY MORAVA, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TAU COLOR a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., EDUWIN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ALSICO s.r.o.,