První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Malhotice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je stolní počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je počítačový programátor? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak velký byl první počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak na snímek na počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Kdo dělá lenovo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., KMa s.r.o.,