První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Měrotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Kde opravit počítač? Co dělá počítačový inženýr? Co je počítačový virus? Jak najít IP adresu počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je serverový počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Co jsou cookies na počítači? Jak najít specifikaci počítače? Co je počítačový software? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., TOMSTAV Olomouc, KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. ,