První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mladějovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak propojit počítače? Jak urychlit můj počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak velký byl první počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Proč můj počítač zamrzne? Jak restartuji počítač? Jak vymazat počítač? Kde opravit notebook? Jak obnovit heslo počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , e-cars trading s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., UNITOP spol. s r.o.,