První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mladějovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak na homeo office?? Jak se naučit počítačové programování? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kde koupit počítač? Jak faxovat z počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak změnit název počítače na mac? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak odstranit virus z počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENDINGNET s.r.o., Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, LUMIMONT s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., ALSICO s.r.o.,