První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je RAM v počítači? Co je počítačový software? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak čistit klávesnici počítače? Co je mozek počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak fungují počítačové viry? Jak získat volný počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zálohovat počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet video z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KABA s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TARAN s.r.o., RoseMode, s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , MODOS spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o.,