První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak na snímek na počítači? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přeformátovat počítač? Jak autorizovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co dělá počítač rychlejší? Jak se zbavit viru na počítači? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak se zbavit počítačového viru? Oprabdu končí widnows 7?? Kde koupit počítačové díly? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak udělat text z počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co je sálový počítač? Jak uložit youtube video do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o.,