První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Nezamyslice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu vyčistit počítač? Co je počítačový inženýr? Jak streamovat z počítače do televize? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak na homeo office?? Co je počítačový program? Jak vytvořit herní počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak restartovat počítač? Co je notebook? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s.,