První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Niva?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak psát počítačový kód? Co jsou počítačové brýle? Kolik elektřiny počítač používá? Proč se můj počítač sám zapne? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak resetovat počítač dell? Jaký je název mého počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je stolní počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak dálkově vypnout počítač? Jak připojit dva počítače? Jak změnit název počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak defragmentovat můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EXCIMER, s.r.o., MICOS spol. s r. o., RL-CORPUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SAVE MAX, a.s.,