První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Oldřichov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se zbavit starých počítačů? Jak resetujete počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak zcela otřít počítač? Je můj počítač 64 bit? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak dálkově vypnout počítač? Jak skenovat z počítače? Jak otřít počítač? Jak uvolnit počítač? Jaký počítač mám koupit? Oprabdu končí widnows 7?? Jak připojit počítač k televizi? Jak urychlit počítač? Jak sestavit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je počítačový monitor?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., KMa s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,