První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Paršovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat se starými počítači? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je serverový počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Kolik stojí vybudování počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak čistit klávesnici počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak starý je můj počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jaký je nejlepší počítač koupit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , NEUROLOGIE, Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KMa s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., DACH systém s.r.o., OLSTROJ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., TARAN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,