První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Partutovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč se můj počítač stále vypíná? Je můj počítač zapnutý? Jak vytvořit herní počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Proč se počítač restartuje? Jak odstranit počítačový virus? Jak připojit dva počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Co je počítačový monitor? Co je počítačový inženýr? Můžu faxovat z počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak restartuji počítač? Jaký počítač mám koupit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFEKT PLUS s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., Westcombe International Research, s.r.o., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,