První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Podolí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělá počítačový inženýr? Co hledat při nákupu počítače? Jak dostat virus z počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak faxovat z počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak resetuji počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak najít specifikaci počítače? Proč můj počítač stále zamrzá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., NEUROLOGIE, UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EDUWIN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. ,