První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Polkovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak programovat počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak obnovit počítač? Jak obnovím počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., EDUWIN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Can21 Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,