První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Polomí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak obnovím počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak čistit počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak stahovat dvd do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Proč můj počítač stále havaruje? Jak odstranit cookies z počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak přenášet video z iphone do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak programovat počítač? Co je počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TAU COLOR a.s., LUMIMONT s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A2 ARCHITEKTI s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TARAN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o.,