První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Postřelmůvek?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový monitor? Jaký je název mého počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak otřít můj počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Co je RAM v počítači? Jak psát na instagram z počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jaký mám počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak se dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, TARAN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., e-cars trading s.r.o., DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o.,