První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Přerov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je serverový počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak urychlit počítač? Jaký je název mého počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak najít název počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak otřít můj počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak aktualizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , NEUROLOGIE, CHIRAMPOL s.r.o, TRUMF International s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Can21 Olomouc, SAVE MAX, a.s., 2K CONSULTING s.r.o.,