První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Protivanov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač na itunes mac? Kdo vyrobil počítač? Kde koupit počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak skenovat z počítače? Co je RAM v počítači? Jak počítač funguje? Co dělat se starými počítači? Když byl vyroben první počítač? Kde recyklovat počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak sestavit počítač? Jak psát počítačový kód? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak čistit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EDUWIN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, TRUMF International s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,