První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Protivanov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je mozek počítače? Kde opravit notebook? Jak stahovat dvd do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak koupit počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Má můj počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., e-cars trading s.r.o., TAU COLOR a.s., OLSTROJ s.r.o., Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Brázdovo kuře s.r.o., NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o.,