První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rapotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak změnit heslo počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak opravit počítač? Jak urychlit můj počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co je cloud computing? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je vše v jednom počítači? Jak chránit váš počítač? Jak resetuji počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak vyčistit počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Co je počítačový monitor? Jak připojit počítač k televizoru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc,