První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rejchartice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat videa z mobilu do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak autorizovat počítač? Jak programovat počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačová gramotnost? Jak kreslit na počítači? Co je mozek počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Mohu poslat fax z počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak opravit obrazovku počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak připojit Apple tv k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, EXCIMER, s.r.o., SAVE MAX, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,