První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rovensko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak sledovat televizi na počítači? Jak připojit dva počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak dobrý je můj počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak programovat počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je notebook? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kolika bitový je můj počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak chránit váš počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ASET studio s.r.o., KABA s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Profi-Communication, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o,