První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rozstání?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit počítačový stůl? Jak se dostat virus z počítače? Co je počítačový programátor? Jak čistit počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak psát počítačový kód? Jak proniknout do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Proč je můj počítač tak hlasitý? Mohu získat i text z počítače? Jak resetovat počítač dell? Můžu faxovat z počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak udělat počítačovou hru? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DACH systém s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., ASET studio s.r.o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,