První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slatinice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak rychleji vytvořit počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je můj počítač? Jak restartuji počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak defragmentovat váš počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak na snímek na počítači? Jak kraslit na počítači? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak opravit pomalý počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TARAN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EFETI, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RIOX spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,