První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slatinky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak resetovat počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Je můj počítač zapnutý? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Mohu získat i text z počítače? Co jsou počítačové brýle? Jak dát dohromady počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak udělat počítačový virus? Kdo dělá lenovo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFETI, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OK DESIGN s.r.o., EDUWIN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o.,