První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Slavětín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na obrázek z počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zálohovat počítač? Jak mohu otřít počítač? Co je procesor počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kdo vynalezl počítač? Kde opravit počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co je to počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co je sálový počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., Kosmas s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Levné knihy a.s., e-cars trading s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Elefant Vítkov a.s.,