První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šléglov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový software? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak obnovím počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak resetujete počítač? Proč počítače zpomalují? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak defragmentovat počítač? Jak zálohovat počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak autorizovat počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak odemknout počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., ASET studio s.r.o., NEUROLOGIE, RL-CORPUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ALSICO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o.,