První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Smržice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak obnovit okna počítače 7? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co je počítačový hardware? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak autorizovat počítač na itunes? Proč se můj počítač stále vypíná? Proč se počítač restartuje? Co je serverový počítač? Jak čistit počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Kolik zlata je v počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak fungují počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, DELIKA s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , Levné knihy a.s., RL-CORPUS s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TANO TECHNIK, spol. s r.o.,