První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stará Ves?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovím počítač? Co je procesor počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak vyčistit počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Co je můj počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co dělá počítač rychlejší? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak zlepšit výkon počítače? Jak na reimage počítače? Jak defragmentovat počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., KABA s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., SAVE MAX, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RL-CORPUS s.r.o.,