První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stařechovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je na mém počítači bonjour? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak autorizovat počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Kolik stojí můj počítač? Co je počítačový monitor? Jak resetuji počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak skenovat z počítače? Jak chránit váš počítač? Jak připojit počítač k televizi? Co je nejlepší stolní počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je počítačová gramotnost? Jak mohu otřít počítač? Jak dát dohromady počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s., Kosmas s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., EDUWIN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., TARAN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o.,