První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stavenice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Týká se mě konec windows 7?? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak připojit dva počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak víte, zda má počítač virus? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak programovat počítač? Co je počítačový software? Jaký mám počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je počítačový program? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak čistit klávesnici počítače? Jak otočit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DACH systém s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,