První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stražisko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je vše v jednom počítači? Jak otřít okna systému Windows 7? Oprabdu končí widnows 7?? Jak sledovat televizi na počítači? Co to znamená pro počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak najít název počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak restartuji počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Kolik stojí počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak kreslit na počítači? Jak zamknout počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak udělat screenshot na počítači? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak skenovat z počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., TARAN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., KABA s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Profi-Communication, s.r.o., NEUROLOGIE, SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,