První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Suchonice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se dostat virus z počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak chránit váš počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Mohu získat i text z počítače? Co dělá počítačový inženýr? Co je notebook? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Kde koupit počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Kdo dělá lenovo počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak mohu otřít počítač? Jak programovat počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Jak uložit video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KABA s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o.,