První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Troubelice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vybudovat herní počítač? Jak vyčistit počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak změnit heslo na počítači? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak vytvořit počítač? Jak připojit telefon k počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak používat počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Kolik stojí počítač? Jak zvýšit rychlost počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., STAVING engineering s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EFETI, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., SAVE MAX, a.s., ASET studio s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Brázdovo kuře s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o.,